Kdo za tím vším stojí?

Pořadatel akce

Zabloudil, Xtrem

Společnost Zabloudil, Xtrem působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání. Má velkou tradici v pořádání poznávacích i pobytových zájezdů do destinací všech kontinentů. Byla a je silným provizním prodejcem svých stálých partnerů z řad tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří a agentur. Je regionální-brněnskou pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura a China tours.přejít na web

Partneři akce

Decathlon

Řetězec Decathlon reprezentují inovativní obchodní značky přinášející potěšení z pohybu všem sportovcům.


Jádrem podnikání Decathlonu jsou inovace, jimž podléhá vše od výzkumu, koncepce výrobků, designu, výroby, logistiky až po prodej. Týmy našich dvaceti značek intenzivně pracují na vyvíjení funkčních, jednoduchých a estetických výrobků za co nejnižší ceny.

Přejít na web

Pevnina

Marketingová agentura Pevnina CZ poskytuje své služby v širokém záběru. Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli s Vašim podnikáním a s zefektivněním Vaší prezentace a to nejen na internetu. Je nám jasné, že chcete, aby se Vám peníze, které jste investovali vraceli s maximálním užitkem.Pomůžeme Vám s prezentací zacílenou nejen na přímý prodej Vašich výrobků a služeb, ale rovněž pro Vás připravíme kampaně zacílené na posílení Vaší značky a dobrého jména společnosti. Pomůžeme Vám vytvořit pozitivní PR obraz společnosti.

přejít na web
Top