O soutěži

Co všechno vás čeká?

Xtrem Trophy je událost, která v sobě snoubí prvky soutěže, společenské a charitativní akce, businessu a zábavy na celý den. Jedná se o závod dvoučlenných posádek s vlastními automobily, při kterém se však vítězí mimo silnici.

Jak to funguje?

Budete se pohybovat po předem neznámé trase, která se Vám bude postupně odkrývat. Na stanovištích, která zahrnují prvky outdoorových disciplín, logiky a rychlosti, zažijete hodně adrenalinu po boku svého týmového kolegy. Smyslem soutěže totiž není být pirátem silnic. Značný náskok, případně ztrátu získáte především při těchto soutěžních úkolech.

V cíli však tato akce zdaleka nekončí. Můžete se těšit na večerní raut, vyhlášení vítězů a společenský program. Záměrně pro Vás tak vytváříme prostor k navázání nových kontaktů, výměně užitečných informací.

Svoji účastí na Xtrem Trophy automaticky přispíváte na charitativní projekty, které dlouhodobě podporujeme. Jen svojí přítomností tak pomáháte i Vy.

Pořadatelem tohoto závodu je společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o

Program Xtrem Trophy

9:00 Příjezd a registrace

10:30 Briefing

11:00 Občerstvení

12:30 Start soutěže

18:00 Oficiální ukončení závodu

18:30 Večeře

20:00 Vyhodnocení závodu, vyhlášení výsledků a start večerního programu

Ubytování

Posádky budou ubytovány nedaleko města Kroměříž na westernově laděném ranči Kostelany. Zde bude závod nejen zahájen a ukončen, ale zároveň se zde můžete těšit na pokračování v podobě večerního programu.

Účastí pomůžete projektu na podporu lidí roztroušenou sklerózou

Účastnický poplatek a startovné za dvoučlennou posádku: 9.980,- CZK

Cena zahrnuje: startovné, ubytování se snídaní, večerní raut a doprovodný program

Top